Держпродспоживслужба інформує.

У зв'язку зі спекотними погодними умовами, нехарактерними для клімату нашого регіону, Держпродспоживслужба повідомляє, що показники мікроклімату на робочих місцях регламентовано «Санітарними нормами мікроклімату виробничих приміщень» (ДСН 3.3.6.042-99), які затверджено постановою Головного державного санітарного лікаря України від 01.12.1999 №42, СНиП 2.04.05-91 «Отопление, вентиляция и кондиционирование воздуха», державними будівельними нормами ДБН В.2.2-15-2005 «Будинки і споруди. Житлові будинки. Основні положення», з якими можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Верховної Ради України.
Держпродспоживслужба  рекомендує для послаблення несприятливої дії високої температури в житлових та громадських будинках здійснення таких заходів;
-застосування сонцезахисних пристроїв на вікнах;
-застосування вікон з тонованим склом:
-застосування локальних кондиціонерів;
-застосування централізованих систем кондиціювання, охолодження та вентиляції в будинках;
-застосування повітряних завіс на входах у будинки;
-адміністративне регулювання режиму праці (скорочення робочого дня, зміна початку та закінчення робочого дня,застосування кімнат відпочинку з оптимальними параметрами мікроклімату та повітрообміну тощо);.
-заcтоcування звичайних електричних вентиляторів.
 При роботі на відкритому повітрі:
-застосування головних уборів та сонцезахисних окулярів, декілька перерв з прийняттям прохолодного душу; забезпечення працівників прохолодною водою;
-забезпечення працівників і населення безпечною питною водою,з  метою профілактики порушень водно-сольового балансу вода повинна містити мінеральні солі та мікроелементи.
Для профілактики порушень імунної системи рекомендовано вітамінопрофілактику та овочеві дієти.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *