Diia Summit 2.0: які революційні послуги тепер доступні українцям у Дії

Під час Diia Summit 2.0 команда Мінцифри презентувала масштабне оновлення Дії — понад 10 нових електронних послуг у Дії. Оновлення вже доступні на порталі та в застосунку.
Нові цифрові послуги від держави будуть доступні за кілька хвилин і не виходячи з дому. А замість десяти кабінетів — один портал чи застосунок — Дія.

Які 5 нових послуг презентували в Дії?

Зміна місця реєстрації онлайн — потрібна лише ID-картка, 10-15 хвилин на заповнення заяви в Дії й онлайн-підтвердження власника житла. Доступна для жителів Києва, Харкова, Вінниці, Луцька, Рівного, Кривого Рогу і Маріуполя. За рік послугу масштабуємо на всю країну.

Автоматична реєстрація ФОП — 2 секунди для запуску бізнесу. Відтепер відкрити власний бізнес можна автоматично онлайн, без участі держреєстратора.

Сплата податків та подання декларацій — задекларувати доходи, сплатити податки і збори ФОП, переглянути декларації та розрахунки за минулі періоди — все це тепер можна зробити в Дії.

Дія.Підпис — електронний підпис у смартфоні. Підписуйте будь-які документи, отримуйте держпослуги просто з телефона вдома, в метро чи під час ранкової кави — безоплатно й у кілька кліків.

E-петиції — можливість створювати, переглядати та підтримувати електронні петиції на порталі ВзаємоДія або в застосунку Дія. Це перший етап запровадження електронної демократії в Україні.

Що ще тепер доступно на порталі та в застосунку Дія, читайте за посиланням: https://bit.ly/3uWaxzv

Крім того, анонсували проведення нового етапу багбаунті, адже безпека Дії — один із головних пріоритетів Мінцифри. Відкритий конкурс розпочнеться в червні й триватиме 6 місяців. Призовий фонд — 1 мільйон гривень.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *