До відома керівникам підприємств, установ та організацій Надвірнянського району

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», від 16.03.2020 року № 215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211», протоколу № 9919/5/1-20 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 року, протоколу № 2 спільного позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та тимчасової обласної протиепідемічної комісії від 17.03.2020 року, розпорядження облдержадміністрації від 18.03.2020 року №168 «Про тимчасове призупинення транспортного сполучення на території області» з 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 року до 03 квітня 2020 року призупинено роботу на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області.


З метою оперативного врегулювання питання доїзду до робочих місць медичного персоналу та працівників інших підприємств, установ, організацій, що забезпечують безперебійну життєдіяльність населених пунктів, просимо забезпечити невідкладну організацію. регулярних спеціальних перевезень.
Для реалізації зазначених цілей, рекомендуємо скористатись нормами чинного законодавства щодо організації регулярних спеціальних перевезень (пам’ятка щодо порядку організації регулярних спеціальних перевезень наведена у додатку).

Додаток

Порядок здійснення регулярних спеціальних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування визначений відповідно до ст 39 Закону України “Про автомобільний транспорт”, ст. 45 постанови КМУ від 18.02.1997 року № 176 “Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту”, наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 07.05.2010 року № 278 “Про затвердження Порядку розроблення та затвердження паспорта автобусного маршруту”.

ПАМ’ЯТКА
1. Замовник спільно з перевізником укладають договір про надання послуг на перевезення пасажирів за автобусним маршрутом, визначають схему маршруту, розклад руху, список пасажирів, яких будуть перевозити на маршруті.
2. Перевізник розробляє паспорт автобусного маршруту регулярних спеціальних перевезень. В паспорті зазначаються:
– умови здійснення перевезень
– схема маршруту
– характеристика маршруту, яка включає:
– загальні показники
– небезпечні ділянки на маршруті
– облаштування зупинок
– розклад руху
– графік режиму праці та відпочинку водіїв на маршруті
– список пасажирів, яких будуть перевозити на маршруті
– договір про перевезення пасажирів за маршрутом
– відомості про зміни на маршруті
– акт відповідності паспорта автобусного маршруту умовам здійснення перевезень (погоджується комісією у складі організатора регулярних перевезень, замовника, перевізника, управління Укртрансбезпеки в області, управління патрульної поліції в області)
3.. Паспорт підписується перевізником, погоджується з управлінням патрульної
поліції в області, з організатором регулярних перевезень та затверджується
замовником перевезень.
Документи, на підставі яких виконуються пасажирські перевезення Документи для регулярних спеціальних пасажирських перевезень:

для автомобільного перевізника – ліцензія, договір із замовником транспортних послуг, паспорт маршруту, документ, що засвідчує використання автобуса на законних . підставах, інші документи, передбачені законодавством України;
для водія автобуса – посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційні документи на транспортний засіб, схема маршруту, розклад руху, інші документи, передбачені законодавством України.
Передній трафарет автобуса повинен містити напис чорною фарбою “Спеціальне перевезення” на контрастному фоні (білому чи жовтому) та офіційне найменування (повне або скорочене) замовника послуг.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *