Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

ДПІ в Надвірнянському районі інформує

До відома платників податків.
 
         ДПІ у Надвірнянському районі нагадує про можливість платників податків звернутись до Державної фіскальної служби України за допомогою електронного сервісу «Пульс» за номером телефону (044) 284 00 07 цілодобово та повідомити про вчинення протиправних дій або бездіяльність працівників Служби.
  
 
Привітання на день підприємця

До відома платників податків.
 
         ДПІ у Надвірнянському районі нагадує про можливість платників податків звернутись до Державної фіскальної служби України за допомогою електронного сервісу «Пульс» за номером телефону (044) 284 00 07 цілодобово та повідомити про вчинення протиправних дій або бездіяльність працівників Служби.
  
 
Привітання на день підприємця
 
Шановні підприємці!
Вітаю Вас із святом – Днем підприємця.
Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки. Воно покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в країні.
           
Щиросердно бажаємо усім підприємцям витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Нехай кожна започаткована справа буде вдалою і успішною. Щастя, здоров’я і благополуччя Вам і Вашим родинам!
 
Василь Гнатюк
начальник ДПІ у Надвірнянському районі
 

Ігор Білоус: Середньомісячні очікування надходжень військового збору до бюджету – понад 500 млн. грн.

 «За серпень 2014 року до бюджету надійшло 287,1 млн. грн. військового збору. Середньомісячні надходження військового збору до бюджету з вересня очікуються в обсягах понад 500 млн. гривень», – заявив Голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус під час прямого ефіру на радіо Голос столиці.
Нарахування військового збору до Державного бюджету запроваджено Законом України від 31.07.2014 року №1621-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо пасивних доходів» та було розпочато з 3 серпня 2014 року.
«Враховуючи, що збір запроваджений вперше, а заробітна плата за серпень по багатьох підприємствах сплачується у перших числах наступного за звітним місяцем, тому частково сплата збору за серпень буде проведена у вересні із заробітної плати за серпень», – наголосив Ігор Білоус.
Голова Державної фіскальної служби зазначив, що наразі фіскальна служба повністю контролює ситуацію зі збору податків у державі.
 
Платниками Надвірнянщини спрямовано до Державного бюджету понад 222 мільйони гривень податків
Від платників Надвірнянського району за січень-серпень поточного року надійшло 222643,62 тис.грн., що на 34739,69 тис. грн. більше, ніж за відповідний період 2013 року.
Даних результатів вдалось досягти за рахунок злагоджених стосунків між платниками краю та працівниками ДПІ у Надвірнянському районі.
 
На податкових перехрестях
Загальна сума податкового боргу по  суб’єктах  господарської діяльності  Надвірнянщини станом на 01.09.2014 року зменшена на 10376,9 тис.грн.  в порівнянні з 01.01.2014 року.
Надходження в рахунок погашення боргу до Зведеного бюджету станом на 01.09.2014 року склали  3778,1 тис.грн.
Зміни, що набирають чинності з 01.01.2015 р.
ДПІ у Надвірнянському районі повідомляє, що 01.01.2015 року реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних підлягатимуть всі податкові накладні незалежно від розміру ПДВ в одній податковій накладній (відповідно змін внесених до п.11 підрозділу 2 розділу XXПодаткового кодексу).
До відома платників податків
Щороку все більшесуб’єктів  господарської діяльності Надвірнянського району долучаються до дистанційного подання податкової звітності, адже такий спосіб звітування має багато переваг.
 «Наявність електронного цифрового підпису забезпечує доступ до сучасних електронних сервісів Державної фіскальної служби, що значно заощаджує особистий час суб’єктів господарювання. Процедура видачі електронного цифрового підпису займає 15-20 хвилин».
ДПІ у Надвірнянському районі нагадує, що представництво акредитованого державного центру безкоштовної сертифікації цифрових ключів знаходиться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 20, каб. 110, телефон (0342)77-19-05. Однак, отримати «електронний ключ» можна в будь-якому відділенні Центру і не обов’язково за місцем реєстрації, чи проживання.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *