ЕКО-АКЦІЯ У КАРПАТАХ. ХРЕБЕТ ТАВПІШИРКА.
10 квітня 2016 року в Дендропарку «Високогірний» у рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» відбулася екологічна акція.
Юнаки гуртків «Захисники» та «Беркути» Надвірнянської станиці НСО Пласт з виховниками, начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації Христина Богославець, директор Надвірнянського туристично-інформаційного центру Володимир Гринішак та небайдужі надвірнянці здійснили мандрівку на хребет Тавпіширка 1153м. Пройдено 12 км. мальовничими Карпатами та здійснено прибирання сміття, яке за собою залишають місцеві жителі та туристи-шкідники.
Карпатські ліси перетворились на стихійні сміттєзвалища місцевих жителів. Шкода, що сільська влада не здійснює жодних заходів для збереження природи, покращення екологічної ситуації на своїй території.
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/04/20160410_112022.jpg)
0 Коментарі