Екологічне виховання дітей

16 січня громадська організація «Зелене серце Карпат» на базі Надвірнянського ДНЗ (ясла-садок) «Вогник» та Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 представили проект «Врятуй світ! Все починається з тебе». Ціль даного проекту екологічне виховання дітей, з дитинства вчити правильно сортувати побутові відходи, як не смітити і не спалювати сміття.
В заході взяли участь: начальник відділу економіки природоохоронної діяльності, екологічного моніторингу, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації, управління екології та природних ресурсів ОДА – Петро Кульба; головний спеціаліст відділу управління освіти і науки департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА – Олена Форкуца; начальник відділу освіти Надвірнянської РДА – Степан Северилов; директор ГО «Зелене серце Карпат» Яніна Лучейко; завідувачі ДНЗ району.
Яніна Лучейко презентувала книгу для дітей «Врятуй світ! Все починається з тебе» – про правильне поводження зі сміттям.
Вихованці садочка продемонстрували гостям спортивну розвагу «Допоможемо малята ліс від лиха врятувати». Де були представлені естафети, загальні вправи, дихальна гімнастика, самомасаж та інші ігри на екологічну тематику.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *