Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

“Фахівці Надвірнянського районного центру зайнятості радять як написати резюме”

       Семінар для безробітних з техніки пошуку роботи на тему: «Підготовка резюме» 02 червня 2014 року провела фахівець Надвірнянського районного центру зайнятості Уляна Півторанюк. На захід була запрошена заступник начальника відділу організації навчання та профорієнтації Івано-Франківського обласного центру зайнятості Оксана Дорошенко.
Учасники заходу ознайомилися з видами резюме, основними розділами, правилами та порадами щодо складання і використання резюме під час пошуку роботи. Головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг РЦЗ Уляна Півторанюк розповіла з яких розділів складається резюме, його видами, правилами складання та оформлення його.
«Вдало складене резюме – один з найефективніших засобів пошуку роботи»- наголосила Оксана Дорошенко. Вона також зазначила, що правильно зарекламувати себе – успіх для успішного працевлаштування.  При цьому важливий не вік, а бажання людини отримати роботу і те, що вона робить для цього.
Одна із учасниць семінару зазначила: «Відтепер я використовуватиму резюме кожен раз, коли буду іти на співбесіду з роботодавцем чи під час телефонної розмови. Це гарний спосіб презентувати себе».
Після теоретичної частини кожен присутній спробував написати своє резюме. На перший погляд це проста справа, а коли починаєш описувати свій професійний досвід, про те, який ти є, виникає багато запитань. Кожен отримав домашнє завдання написати власне резюме та на наступне відвідування представити його особистому консультанту.
    По завершенні семінару усі учасники отримали корисні інформаційні матеріали щодо порад з написання резюме,  висловили вдячність фахівцям за проведення змістовного семінару.Впевненість у працевлаштуванні повертається тоді, коли пошук роботи приносить позитивні результати. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *