Голова Надвірнянської районної державної адміністрації Володимир Пасько проінспектував хід ремонтних робіт приймального відділення екстреної (невідкладної) допомоги та реєстрації хворих КНП “Надвірнянська центральна районна лікарня”

29 грудня голова Надвірнянської районної державної адміністрації Володимир Пасько, голова Надвірнянської районної ради Олександр Кеніз та голова Надвірнянської міської ОТГ Зіновій Андрійович проінспектували хід ремонтних робіт приймального відділення екстреної (невідкладної) допомоги та реєстрації хворих КНП “Надвірнянська центральна районна лікарня”.

Нагадаємо, що вартість реконструкції становить 6,8 млн гривень. Планується, що реконструкція завершиться до кінця 2021 року. КНП “Надвірнянська центральна районна лікарня” увійшла до списку опорних лікарень, в яких буде повністю оновлене приймальне відділення. Це стало можливим завдяки проекту «EMERGENCY 2020», який реалізується за кошти держбюджету. В лікарні облаштують приймальні відділення згідно з визначеними брендбуком та обладнають приміщення сучасним медичними апаратами.

Гордий і вдячний, що працюю з професіоналами своєї справи і щиро дякую керівництву та медичним працівникам за розуміння та підтримку”, – акцентував голова Надвірнянської районної державної адміністрації Володимир Пасько.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *