Інформаційна безпека України

Країна потребує інформаційної безпеки. Її концепцію розробляло Міністерство інформаційної політики. І тепер представили на прес-конференції.

Країна потребує інформаційної безпеки. Її концепцію розробляло Міністерство інформаційної політики. І тепер представили на прес-конференції.

 Метою Концепції є забезпечення інформаційного суверенітету та визначення підходів до захисту та розвитку національного інформаційного простору для всебічного інформування українського суспільства.

 «Перш за все враховувався той момент, щоб документ був актуальним не тільки в добу, коли держава зазнає тиску, а й коли стане на шлях розбудови», – сказав співголова Експертної ради при МІП Сергій Даниленко.

 Створення інформаційної безпеки України відбувається через захист національного інформаційного простору від інформаційних загроз та сприяння його сталому розвитку задля реалізації життєво важливих інтересів та потреб громадянина, суспільства і держави в інформаційній сфері.

 Крім органів державної влади, забезпечувати реалізацію державної інформаційної політики та інформаційну безпеку можуть також спеціальні Експертні ради як форма громадського контролю.

 Також, найближчим часом ця Концепція буде презентована в регіонах України, щоб почути думку зацікавлених експертів.

 Детальніше ознайомитися з проектом Концепції інформаційної безпеки України можна на сайті Міністерства інформаційної політики –http://mip.gov.ua/

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *