Інформина14 вересня до центральної районної бібліотеки завітали поважні гості – представники Посольства США в Україні: віце-консул Джеремі Вітл та спеціаліст з імміграційних питань Тетяна Братковська-Петрович, які виступили з цікавою, потрібною інформацією про щорічну Програму ДВ, яка дає можливість отримати диверсифікаційну імміграційну візу США особам, які відповідають простим, але жорстким критеріям. 
Пан Джеремі детально розповів про вимоги до претендентів, період реєстрації, процедуру подання заявки на участь у візовій лотереї, про те, що повинні знати особи про лотерею Грін Кард, як розпізнати шахрайство, категорії віз, застереження щодо особистих даних та багато іншого. Представники Посольства США відповіли на численні питання, роздали флаєри з корисною інформацією та дозволили розмістити на нашому сайті презентацію пана віце-консула для подальшого ознайомлення наших користувачів.

На зустріч з поважними гостями завітав заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, подарував рекламну продукцію про наше місто, ХХІІ Міжнародний гуцульський фестиваль.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *