Керівництво району вивчало проблемні питання освіти Биткова

За дорученням голови районної державної адміністрації Олександра Кеніза цими днями заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук спільно з начальником відділу освіти РДА Степаном Севериловим, начальником управління фінансів РДА Михайлом Обідняком та начальником управління економічного розвитку і торгівлі РДА Василем Уніятом  з робочим візитом побували в селищі Битків, де охарактеризували проблемні питання освітянської галузі. Зокрема,  йшлося про  матеріально-технічну базу Битківської ЗОШ І ст. та Битківської  ЗОШ І-ІІІ ст.  
Богдан Зеленчук зазначив, що в Програмі соціального-економічного та культурного розвитку району на 2016 рік передбачено кошти в сумі 20 тис. грн. на заміну вікон та встановлення ролетів в початковій школі.
В Битківській ЗОШ І-ІІІ ст. передбачено кошти в сумі 120 тис. грн. на зміцнення матеріально-технічної бази в тому числі на ремонт системи водопостачання 10 тис. грн., 45 тис. грн. заміна вікон в начальних кабінетах,    15 тис. грн. на придбання столів для шкільної їдальні та 50 тис. грн. на заміну вікон і ремонт стелі в спортивному залі. Крім того районною державною адміністрацією направлено пропозиції в облдержадміністрацію щодо виділення коштів на добудову другої черги ЗОШ І –ІІІ ст. за рахунок Державного фонду регіонального розвитку та коштів ПАТ «Укрнафта».    

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *