“Клуб успішного батьківства”

1 червня 2018 року в приміщенні благодійного фонду «Карітас-Надвірна» розпочав свою роботу «Клуб успішного батьківства».
Чимало проектів Карітасу зреалізовано при підтримці місцевої та районної влад, а також підприємців та пожертвам всіх небайдужих людей.
Як і кожна добра справарозпочалась із молитви, котру провели о. Андрій Бакота та о. Богдан Михайлина.

На відкриття завітали голова районної ради Іван Гурмак, начальник служби у справах дітей РДА Марія Сметанюк.
Директор «Карітас – Надвірна», о. Андрій Будзак, наголосив: «Оскільки у нашому суспільстві існують великі небезпеки для християнських родин, ми вирішили створити спільноту християнських батьків-однодумців для доброго виховання дітей та спілкування між християнськими родинами. Адже дитина – це найбільша цінність кожної християнської родини. Бо там, де щаслива родина, там буде і успішна країна».

Святкового настрою додали вокальні і танцювальні номери вихованців Надвірнянської школи-інтернат та Надвірнянського районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді. Надзвичайно вразили виступи дітей з особливими потребами.
Марія Сметанюк відзначила, що для сучасного суспільства проблема формування духовності особливо актуальна. Саме сім’я формує у дитини ціннісне ставлення до людей яке виявляється у моральній активності, прояві чуйності, працелюбності, гідності, милосердя, совісті, доброзичливості, готовності допомогти ближньому, вмінні співпрацювати з іншими.

На завершення свята о. Андрій Будзак подякував всім доброчинцям, гостям та дітям. Присутні на святі діти були почастовані ласощами.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *