Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Конкурс на перевезення пасажирів     29 серпня 2013р. в райдержадміністрації  відбувся  конкурс на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району. Конкурс проводила конкурсна комісія на чолі з заступником голови райдержадміністрації, головою комітету  з проведення конкурсів Степаном Іроденком, за присутності  ДП «Івано- Франківськавтотранссервіс» – керівник Роман  Гавриляк, завідувача сектору розвитку інфраструктури управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Михайлом Угринюком, представниками громадських організацій та засобів масової інформації.
 
          Статтею 44 Закону України «Про автомобільний транспорт» визначаються умови перевезень та проведення конкурсу з перевезення пасажирів.
     Цією ж статтею встановлено, що порядок проведення конкурсів з перевезення пасажирів визначається Кабінетом Міністрів України, а саме постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», а також комісія діяла згідно розпорядження облдержадміністрації від 13.12.2011р. № 835 «Про поря­док організації перевезення па­сажирів авто­мобільним транс­пор­том на міжміських та при­міських ав­то­бусних маршру­тах загаль­но­го користування, які не вихо­дять за межі тери­торії області»
       Враховуючи, що до повноважень місцевих державних адміністрацій в галузі транспорту і зв’язку, наданих статтею 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», належить виключно організація транспортного обслуговування, питання організації та проведення конкурсів з перевезення пасажирів з боку місцевих державних адміністрацій будь-якого додаткового нормативно-правового врегулювання не потребує.
     Також конкурсна комісія  взяла до уваги скарги, які надходили на автоперевізників,  та врахували пасажиропотік та стан доріг на відповідних маршрутах. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *