Легалізація заробітної плати та зайнятості населення – на контролі!

31 серпня під керівництвом  заступника  голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. У засіданні взяли участь начальник управління соціального захисту РДА Іван Гурмак, начальник відділу праці та соціального-трудових відносин управління соціального захисту населення РДА Галина Федорович, начальник Державної податкової інспекції у Надвірнянському районі  Василь Гнатюк, голова асоціації захисту прав споживачів  у районі Тарас Дунець.

Члени робочої групи заслухали інформацію про перевірки щодо встановлення факту не працевлаштування найманих працівників. В наслідок перевірок було виявлено сімдесят один неоформлений працівник, а шістдесят вісім оформлених. Легалізовано заробітної плати на суму  96300тис.грн. Також їм доведено норми чинного законодавства про оплату праці.
Заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук за результатами наради доручив керівникам відповідних районних служб активізувати діяльність районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати, визначити графік проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед роботодавців та найманих працівників. Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.
 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *