На розвиток дорожньої інфраструктури Прикарпаття митники спрямували 146 мільйонів гривень

 

 

Впродовж січня-листопада 2017 року в рамках експерименту щодо перерахування 50% від перевиконання надходжень митних платежів ДФС на реконструкцію доріг спрямовано 146 млн гривень. Про це повідомили на Івано-Франківській митниці ДФС.

Загалом за результатами 11 місяців поточного року до державного бюджету перераховано 2,2 млрд грн митних платежів. Індикативні показники перевиконано на 14,7 %, додатково забезпечено майже 276 млн гривень. У порівнянні з аналогічним періодом 2016 року надходження податків і зборів збільшились на 36 %, або 570, 5 млн грн.

Позитивна динаміка у надходженнях забезпечена, зокрема, за рахунок податку на додану вартість – 1,8 млрд грн, акцизного податку – 61,6 млн грн та мита – 180,2 млн грн.

Крім цього, в результаті вжитих заходів із контролю за достовірністю декларування та повнотою бази оподаткування додаткові надходження у звітному періоді склали 79,5 млн грн. З них 72,8 млн грн отримано в результаті коригування митної вартості, 4,1 млн грн – як наслідок класифікаційної роботи, 2,7 млн грн – від контролю за визначенням країни походження товарів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *