Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

“Надвірнянські правоохоронці провели профілактичну бесіду з учнями декількох шкіл Надвірнянського району».

   На Надвірнянщині співробітники кримінальної міліції у справах дітей  завітали до школярів з візитом. Міліціонери провели профілактичну  бесіду з підлітками  шкіл району.

   На Надвірнянщині співробітники кримінальної міліції у справах дітей  завітали до школярів з візитом. Міліціонери провели профілактичну  бесіду з підлітками  шкіл району.
    В останні роки в Україні значно поширилося таке негативне явище, як  правопорушення  серед молоді. Воно завдає непоправної шкоди суспільству, загрожує моральному та фізичному здоров’ю нації, інтелектуальному та економічному потенціалу держави. 
   На жаль, число правопорушень, пов’язаних з наркотиками, тютюнопалінням, розпиття спиртних напоїв, в тому числі вчинених підлітками в стані наркотичного сп’яніння та неповнолітніми наркоманами збільшується.
    Загальновизнано, що найбільш ефективною в боротьбі з правопорушеннями серед неповнолітніх, як і злочинністю загалом, є профілактична робота, тобто запобіжний вплив на причини і умови, які її обумовлюють.
 
 Днями  співробітники кримінальної міліції  у справах дітей  відвідали ряд навчальних закладів  району, щоб провести з учнями профілактичні бесіди щодо недопущення вчинення правопорушень.

Начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Надвірнянського райвідділу  міліції   в області- капітан міліції Михайло Дирда спільно з лейтенантом міліції Іваном Дронівим відвідали вихованців декількох шкіл Надвірнянського району, де провели лекцію щодо попередження правопорушень серед молоді. Розповіли про пагубні звички, якими краще не захоплюватись. Для загального розвитку нагадали про покарання, які передбачені Кодексом України про адміністративні правопорушення. Також під час бесіди  працівники РВ УМВС з радістю відповідали на всі запитання, які цікавили школярів та давали цінні поради.

Вже після лекції міліціонери висловили власну думку з цього приводу: "Діти – це наше майбутнє. І як ми підготуємо їх до життя, таким воно і буде для всіх поколінь, і для нас дорослих в тому числі. Тому, вважаємо, що належне виховання дітей – є нашим спільним обов’язком".

 
Пом. начальника по взаємодії
з громадськість та ЗМІ
Надвірнянського РВ УМВС
ст. лейтенант  міліції                                                                 Тетяна Іванюк

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *