Нарада щодо зміни маршруту Надвірна – Гаврилівка через с. Перерісль

Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Зеленчука відбулася нарада щодо зміни маршруту Надвірна – Гаврилівка через с. Перерісль.
Під час наради Богдан Зеленчук – довів до відома присутніх, що від керівництва Переріслянської ОТГ до райдержадміністрації двічі надходили звернення (лист від 19.09.2019 року №1832/01-22/008 та лист від 01.11.2019 року №2133/01-19/008) щодо зміни вищевказаного маршруту. Оскільки, термін дії договору маршруту «Надвірна – Гаврилівка – 2» закінчився 12 грудня 2019 року, тому його було включено до об’єктів конкурсу на право здійснення перевезення пасажирів на приміських маршрутах загального користування, які не виходять за межі району, який відбувся 05 листопада 2019 року. Про те, на даний маршрут претендентів не було. Тому, райдержадміністрація, як організатор перевезень, зобов’язана негайно забезпечити безперебійну роботу на маршрутах та включити до конкурсу на перевезення пасажирів, який відбудеться 28 січня 2020 року.
Оксана Лавринович – зазначила, що відповідно до ст. 14 Закону України «Про автомобільний транспорт» сільські, селищні, міські ради розробляють і затверджують програми розвитку та вдосконалення автомобільного транспорту на відповідній території або надають пропозиції щодо визначення цих програм в інших регіональних програмах з питань розвитку автомобільного транспорту.
Перевізники – одноголосно погодилися на зміну маршруту за такою схемою: Гаврилівка – Парище – Лісна Тарновиця – Перерісль – Надвірна.
За результатами проведеної наради прийнято рішення включити до об’єктів конкурсу на право здійснення перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування «Надвірна – Гаврилівка – 2», який відбудеться 28 січня 2020 року.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *