Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Нарада з питань забезпечення життєдіяльності району в зв’язку зі складними погодніми умовами

      22 січня  першим заступником голови Надвірнянської районної державної адміністрації Володимиром Калічком проведено нараду з керівниками підприємств, установ, організацій за участі заступника голови райдержадміністрації, голови комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Степана Іроденка, з начальниками  МНС, РВ УМВС, комунальних служб міста, відділів надзвичайних ситуацій, оборонної та мобілізаційної роботи районної державної адміністрації,  головного лікаря ЦРЛ Сергія Ємельянчука, директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Романа Огерука, директора РЦСССДМ Тараса Рудяка  по питанню забезпечення життєдіяльності району в зв’язку зі складними погодніми умовами.
      Під час наради керівникам звернуто увагу  про районні заходи з попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з можливими несприятливими умовами зимового періоду, зосередивши увагу сільських голів на наступних завданнях: закріплення за підприємствами, організаціями та установами ділянок вулиць та доріг населених пунктів з метою забезпечення їх очищення від ожеледиці та посипки сипучими матеріалами. Значна увага на нараді приділялася соціальним питанням.
      Особливу увагу було приділено громадянам, які потребують допомоги у зв’язку з настанням холодів. Директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роман Огерук спільно з міською, селищними та сільськими радами провели роботу по виявленню громадян, яким необхідна допомога. Володимир Калічко дав відповідні доручення керівникам.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *