Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Не нехтуйте вакцинацією проти СOVID-19 – коронавірус нікуди не зник

За минулий тиждень від СOVID-19 на Прикарпатті померло восьмеро осіб. Всього від ковіду з початку пандемії в області померли 3627 людей.

Така кількість летальних випадків за тиждень доволі насторожує. Тому в департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації нагадують не забувати про протиепідемічні заходи та не нехтувати можливістю вакцинуватися від COVID-19. Також важливо отримати й рутинні щеплення, від яких необхідна ревакцинація і в дорослому віці.

Пам’ятайте! Коронавірус нікуди не зник, а в умовах війни значно зростає ризик захворіти на інші інфекційні захворювання.

За інформацією директора департаменту охорони здоров’я ОДА Ігоря Дмитренка, за минулу добу в області госпіталізували 25 осіб із коронавірусною хворобою. Наразі з цією недугою на стаціонарному лікуванні перебувають 276 пацієнтів, 10 з яких – у відділеннях реанімації. Близько 24 відсотки хворих потребують додаткової подачі кисню.

Зазначимо, що хворим  COVID-19 надають медичну допомогу в 29-ти лікувальних закладах області, де розгорнуто 1156 ліжок, 98 відс. з яких забезпечені доступом до кисню. Для госпіталізації дітей із COVID-19, в лікарнях області облаштували 147 ліжок, нині 47 з них зайнято. За минулу добу госпіталізували 4 дитини.

Станом на сьогодні вже проведено 974 780 щеплень, а саме: 464 675 осіб провакциновано однією дозою, 441 217 – двома, 67 082 прикарпатці отримали щеплення бустерною та 1478 другою бустерною дозами.

За попередню добу в області провели 479 щеплень.

Вакцинуйтеся і будьте здорові!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *