Олександр Кеніз взяв участь у засіданні круглого столу з питань реформування медичної галузі

   

   
18 жовтня 2017 року у райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу з питань реформування медичної галузі в госпітальних округах області. В його роботі взяли участь медичні працівники Надвірнянщини,  голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, головний спеціаліст з терапії департаменту охорони здоров’я ОДА Лариса Боришкевич, головний лікар Солотвинської районної лікарні, депутат Івано-Франківської обласної ради Манолій Піцуряк, заступник голови Богородчанської РДА Василь Поштарюк, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Василь Андрейчук та міський голова Зіновій Андрійович.
Під час засідання присутні обговорили найактуальніші питання, необхідні для впровадження медичної реформи.
Учасників круглого столу привітав Олександр Кеніз, який наголосив, що питання реформування та модернізації медицини по своїй суті є надзвичайно складним і відповідальним для України.  
Головний спеціаліст з терапії департаменту охорони здоров’я ОДА Лариса Боришкевич представила затверджену минулого року Концепцію реформування галузі охорони здоров’я, пріоритетними напрямками якої є розвиток первинної медичної допомоги та екстреної медичної допомоги та  етапи реформування, розподілені до 2020 року. Відповідно до Концепції у 2017 році головна увага зосереджуватиметься на організації первинної ланки надання медичної допомоги із запровадженням інституту сімейного лікаря та відпрацюванням алгоритму його діяльності.
Розмова вийшла цікавою і змістовною. Всі учасники круглого столу визнали подібні зустрічі надзвичайно корисними для налагодження комунікацій. Адже обмін думками та інформацією сприяє кращому розумінню проблем та потреб на місцях та виробленню узгоджених та послідовних кроків для виконання головної мети реформи – покращення надання медичних послуг та наближення цих послуг до населення.

  
  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *