Павло Розенко: Держава має відшкодовувати пільговий проїзд людині, а не транспортним підприємствам

Міністр соціальної політики України Павло Розенко наголошує на необхідності монетизації пільг на проїзд та реформування системи пільг з метою посилення адресності їх надання.

«Система пільг у своєму нинішньому вигляді більше існувати не може. Ми розробляємо механізм адресного надання пільг і, я думаю, що транспортні пільги чекає монетизація. Сьогодні держава відшкодовує перевезення пільговиків транспортним підприємствам. Це виключно корупційний механізм, – сказав ПавлоРозенко в ефірі 5 каналу. – Ми маємо залишити право на безкоштовний проїзд, але кошти повинні відшкодовуватися безпосередньо людині».

 Він також наголосив, що, зважаючи на складну економічну ситуацію, Уряд прийняв рішення у поточному році зберегти право безкоштовного проїзду практично для всіх категорій пільговиків. «Верховною Радою було внесено певні зміни до законодавства і суттєво обмежено коло пільговиків. Разом з тим, зважаючи на складну економічну ситуацію, Уряд прийняв рішення не скасовувати постанови Кабінету Міністрів, якими встановлювалося право пенсіонерів, ветеранів, інвалідів користуватися пільгами на проїзд у транспорті», – нагадав Міністр.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *