Підпиши контракт – захисти Україну!

У час, коли в країні триває неоголошена війна, нашій державі потрібна професійна армія. 

Професійно підготовлений солдат-контрактник – це важлива ланка обороноздатності країни, що піклується про забезпечення цілісності і недоторканості нашої держави.

 Якщо ти бажаєш зробити військову кар’єру, проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України – найоптимальніший варіант здійснення вашої мрії.

 На військову службу за контрактом приймаються громадяни віком від 18 до 60 років, які мають відповідну фізичну підготовку та пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.У зв’язку з особливим характером військової служби, яка пов’язана із захистом Вітчизни, військовослужбовцям надаються визначені законом пільги, гарантії та компенсації, які не можуть бути скасовані чи призупинені без їх рівноцінної заміни.

Громадяни, які прийняті на військову службу за контрактом, отримують:

–    гарантія стабільного грошового забезпечення (оплати праці): Військовослужбовець служби за контрактом – 7 000 грн, командир відділення– 8 000 грн, командир взводу – 9 000 грн, командир роти – 10 000 грн.

–    додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна допомога, матеріальна допомога для вирішення соціальних питань тощо.

–    можливість служби у миротворчих підрозділах за кордоном;

–    якісне безкоштовне медичне обслуговування;

–    можливість отримання заочної вищої освіти під час служби, в т.ч. за рахунок Міністерства оборони (після підписання другого контракту);

–    щорічна відпустка від 30 днів, тривалість якої зростає зі збільшенням вислуги, виплачується допомога на оздоровлення в такому ж розмірі;

–    додаткові відпустки (для навчання, творчі, соціальні, інші згідно закону);

–    безкоштовне харчування в обід (або компенсація), триразове харчування в добовому наряді;

–    право на отримання безкоштовного житла;

–    право на пенсію після 25 років вислуги;

–    служба зараховується до загального страхового стажу, стажу державної служби.

Для укладання контракту або уточнення питань, стосовно даної теми,звертайтесь до Надвірнянського районного військового комісаріату 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *