Податкові надходження зростають начальник ДПІ у Надвірнянському районі Василь ГнатюкПро це він повідомив на прес-конференції, якавідбулася за підсумками роботи  9 місяців звітного року. Так, Василь Гнатюкнаголосив, що спільними зусиллями платників податків та фахівців ДПІ у Надвірнянському районіза 9 місяців 2015 року до бюджетів усіх рівнів мобілізовано 376,9 млн. грн. податків, зборів (обов’язкових платежів). З них до Державного бюджету надійшло 292,2 млн. грн., до місцевих бюджетів – 84,7 млн. грн.  
У порівнянні з відповідним періодом 2014 року досягнуто зростання доходів Зведеного бюджету  на 69,5 млн. грн., в тому числі  Державного бюджету –  на 63,5  млн. грн., до місцевих бюджетів на 6,0 млн.грн.
Також  у поточному періоді  від платників забезпечено надходження єдиного внеску в сумі 173,7 млн. грн., що на 9,5 млн. грн. більше аналогічного періоду минулого року.
Позитивні зрушення щодо добровільної сплати відбулися завдяки налагодженню партнерських відносин з платниками податків.
З початку року надвірнянськіподатківці здійснили 30документальнихперевірки юридичних осіб, що на 58менше, ніж торік. Саме таку кількість назвав начальник ДПІ у Надвірнянському районі Василь Гнатюкна прес-конференції, присвяченій підсумкам роботи фіскальної служби району з початку року.
«Ми бачимо, фактично перевірки скоротилися майже втричіі»,-  наголосив Василь Гнатюк.
За результатами перевірок до бюджетів усіх рівнів додатково донараховано 4,5млн.грн., що на 2,8 млн.грн перевищує минулорічні результати.
В ході проведення заходів по легалізації праці працівників, які не працевлаштовані роботодавцями, додатково до бюджету сплачено 17,6тис.грн. податку на доходи фізичних осіб та 48,5 тис.грн. єдиного соціального внеску.
З початку 2015 року з метою дотримання законодавствасуб»єктами господарювання проведено профілактичну роботу щодо недопущення виплати найманим працівникам заробітної плати «в конвертах».
За результатами проведеної роботи легалізовано роботу 98найманих працівників.
Як зазначивВасиль Гнатюк, легалізація заробітної плати залишається одним із найактуальніших питань сьогодення.
Нагадав платникам податків, що для зручності та економії часу платники податків мають змогу скористатись електронними сервісами ДФС України. Зокрема, «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису».
Наостанок подякуваввсім платникам податків за вчасну сплату платежів та побажав кожному платнику успіхів у своїй діяльності.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *