Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Правоохоронці попереджають: гральний бізнес – під забороною

      Надвірнянські правоохоронці звертаються до жителів району з проханням інформувати про місця, де відбуваються азартні ігриі з застосуванням комп’ютерної техніки.

      Надвірнянські правоохоронці звертаються до жителів району з проханням інформувати про місця, де відбуваються азартні ігриі з застосуванням комп’ютерної техніки.

      «Подібні факти просимо негайно повідомляти міліцію за телефоном 102 або по телефонах 2-24-22. Будемо вдячні за співпрацю», – звертається до  надвірнянців  т.в.о. начальника райвідділу міліції підполковник міліції Іван Рев’юк.

         На даний  момент проводиться міліцейське відпрацювання подібних закладів, що довиявлення та документування фактів надання послуг грального бізнесу на порушення вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» №1334 від 15 травня 2009 року, яким визначено, що в Україні забороняється гральний бізнес та участь в азартних іграх.

         «З початку  року за час відпрацювання на території міста та району працівники міліції виявили та задокументували 7  закладів, де надають послуги грального бізнесу. За вказаними фактами матеріали внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 203-2 Кримінального кодексу України «Заняття гральним бізнесом».

         Особам, які організували надання послуг у цих закладах, можуть загрожувати штрафи від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання. Крім того, законодавствоУкраїни передбачає і адміністративну відповідальність за участь в азартних іграх в таких закладах. Якщо гравця буде спіймано – він може викласти з власної кишені у вигляді штрафу на користь державивід 119 до 425 гривень.

     «Міліція працює, тому будь-які спроби підпільних ігор будуть попереджені, а порушників притягнуто до передбаченої законом відповідальності», – наголошує керівник райвідділу міліції.

            Нагадаємо, що з червня 2009 року ігровий бізнес в Україні під забороною, але це не заважає йому розвиватися. Більшість комерсантів виявилися законослухняними людьми й припинили цей вид діяльності. Але, на жаль, знайшлися й такі підприємці, яких не зупинили ані моральні аспекти, ані загроза кримінального покарання. Крім «одноруких бандитів», які ховаються в тіні, давно працюють «Інтерактивні клуби» та клуби підвивісками «Інтернет».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *