Привітання голови обласної державної адміністрації з нагоди Дня Національної поліції України

Шановні поліцейські та працівники Національної поліції! Від жителів Прикарпаття та від себе особисто щиро вітаю Вас із професійним святом!

Ваша професія є однією із найвідповідальніших, найризикованіших та найважливіших, адже Ви цілодобово стоїте на варті служіння суспільству, у будь-яку погоду забезпечуєте права і свободи людини, протидієте злочинності, зберігаєте безпеку і порядок, надаєте допомогу тому, хто її потребує.

Свою мужність, патріотизм, служіння українському народу, любов до рідної землі Ви неодноразово проявляли на Сході України у зоні проведення АТО/ООС. Ризикуючи власним життя, залишивши вдома родини та друзів, Ви одними з перших вирушили у зону проведення бойових дій, щоб там, пліч-о-пліч з військовослужбовцями стояти на варті громадського спокою та територіальної цілісності нашої Батьківщини . Немало Ваших колег віддали на вівтар свободи власне життя. Пам’ять про них назавжди буде у серцях прикарпатців.

Ще одним випробуванням для нашого краю цьогоріч стала повінь, яка не лише завдала величезних збитків населенню, об’єктам соціальної інфраструктури, дорожньому господарству, а й забрала людські життя. Ви, разом із рятувальниками, нацгвардійцями, не залишилися осторонь людської біди, а активно долучилися до ліквідації наслідків стихії.

Сердечно бажаю Вам успіхів у роботі, нових досягнень і звершень. Щиро зичу Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, мирного неба над землею, благополуччя та злагоди. Хай у Ваших оселях завжди панує добробут і сімейний затишок.

Голова обласної
державної адміністрації                                                      Віталій Федорів

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *