Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Про завершення опалювального періоду

     Відповідно до ст.ст. 6,20 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” та постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 “Про затвердження правил надання послуг з централізованого опалення постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення” та у зв’язку з підвищенням температури навколишнього середовища + 80С (згідно СНІП):
       1. Підприємствам теплової енергетики:
1.1. ТзОВ “Альтернатива Інвест” (О. Дерев’янко), ТзОВ “Струмок”           (О. Янцюк), КП “Надвірнатеплокомуненерго” (В. Ягиш), що централізовано опалюють житловий фонд та заклади соціальної сфери завершити опалювальний період з 01.04.2016 року при умові підвищення середньодобової температури навколишнього середовища більше 80С (протягом трьох діб) .
    1.2. Централізоване опалення в закладах освіти та медицини продовжувати до надання ними письмового повідомлення. 
       2. Керівникам бюджетних установ завершити опалювальний період з 01.04.2016 року.
     3. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження райдержадміністрації від 09.10.2015 № 226  “Про внесення змін до розпорядження райдержадміністрації від 01.10.2015 № 215 “Про початок опалювального періоду”, зареєстроване в Надвірнянському районному управлінні юстиції 09.10.2015 № 5/247.
    4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – відділ архітектури, містобудування, містобудівного кадастру та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації (Т. Угринчук).
   5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Тодорука.
6. Розпорядження набирає чинності з дня офіційного оприлюднення.
 
 
Голова районної
державної адміністрації                                                            Олександр Кеніз
  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *