Про завершення опалювального періоду

     Відповідно до ст.ст. 6,20 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” та постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 “Про затвердження правил надання послуг з централізованого опалення постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення” та у зв’язку з підвищенням температури навколишнього середовища + 80С (згідно СНІП):
       1. Підприємствам теплової енергетики:
1.1. ТзОВ “Альтернатива Інвест” (О. Дерев’янко), ТзОВ “Струмок”           (О. Янцюк), КП “Надвірнатеплокомуненерго” (В. Ягиш), що централізовано опалюють житловий фонд та заклади соціальної сфери завершити опалювальний період з 01.04.2016 року при умові підвищення середньодобової температури навколишнього середовища більше 80С (протягом трьох діб) .
    1.2. Централізоване опалення в закладах освіти та медицини продовжувати до надання ними письмового повідомлення. 
       2. Керівникам бюджетних установ завершити опалювальний період з 01.04.2016 року.
     3. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження райдержадміністрації від 09.10.2015 № 226  “Про внесення змін до розпорядження райдержадміністрації від 01.10.2015 № 215 “Про початок опалювального періоду”, зареєстроване в Надвірнянському районному управлінні юстиції 09.10.2015 № 5/247.
    4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – відділ архітектури, містобудування, містобудівного кадастру та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації (Т. Угринчук).
   5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Тодорука.
6. Розпорядження набирає чинності з дня офіційного оприлюднення.
 
 
Голова районної
державної адміністрації                                                            Олександр Кеніз
  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *