Продовжується робота голови РДА у вирішенні проблемних питань
Продовжується робота голови райдержадміністрації Михайла Іваночка з розгляду проблемних питань населених пунктів Надвірнянського району: цього разу робоча група відвідала села Чорні Ослави, Білі Ослави, Чорний Потік, Заріччя і смт. Делятин. Участь у зустрічах взяли заступник голови РДА Андрій Крицький, голови і працівники сільських рад та громадськість сіл.
В селі Білі Ослави очільник району ознайомився з ходом ямкового ремонту дороги обласного значення Делятин-Яблуниця, на яку райдержадміністрація виділила щебінь, а громада самостійно цементним розчином ремонтує ями. Також ознайомився з приміщеннями соціальної інфраструктури населеного пункту: амбулаторією, дитячим садком, школою.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/07/%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B8-%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%82-%D0%B4%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%B3-004.jpg)
0 Коментарі