Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Продовжується робота голови РДА у вирішенні проблемних питань

          Продовжується робота голови райдержадміністрації Михайла Іваночка  з розгляду проблемних питань населених пунктів Надвірнянського району: цього разу робоча група відвідала села Чорні  Ослави, Білі Ослави, Чорний Потік, Заріччя і смт. Делятин. Участь у зустрічах взяли заступник голови РДА Андрій Крицький, голови і працівники сільських рад та громадськість сіл.

           В селі Білі  Ослави очільник району ознайомився з ходом ямкового ремонту дороги обласного значення Делятин-Яблуниця, на яку райдержадміністрація виділила щебінь, а громада самостійно цементним розчином ремонтує ями. Також ознайомився з приміщеннями соціальної інфраструктури населеного пункту: амбулаторією, дитячим садком, школою.

          За словами сільського голови Чорних Ослав основними проблемами села є: ремонт доріг, ремонт фасаду клубу та заміна вікон, підсипання дороги на початку осені, упорядкування пасажирських перевезень, винайдення земельної ділянки під кладовище.

          В селі Заріччя Михайло Іваночко побачив як проводяться ремонтні роботи щодо облаштування території нового кладовища.

          Основні проблеми Чорного Потоку: ремонт доріг, вивіз сміття, який збільшився в ціні у 2,5 рази та будівництво нової школи. Сільський голова зазначив, що власними силами два рази на рік проводиться підсипання ям на дорогах.

        Громада кожного населеного пункту збирає кошти і надає допомогу військовим, які перебувають в зоні АТО.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *