Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Прийняття християнства стало вирішальним для розвитку культури та державності України, наголосив Президент Віктор Янукович


Прийняття християнства стало вирішальним для розвитку культури та державності України, наголосив Президент Віктор Янукович сьогодні під час церемонії відкриття виставки «Велике і Величне» з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі.

«Прийняття християнства мало вирішальне історичне та цивілізаційне значення для розвитку культури та державності України, стало тим фундаментом, на якому сформувались наші духовні цінності», – цитує Главу держави на офіційному інтернет-сайті президентська прес-служба. 

Державна політика в духовній сфері повинна сприяти консолідації всіх релігійних спільнот та співпраці між ними, наголошував Віктор Янукович, виступаючи на Урочистій Академії у Національному Палаці «Україна». 

«В Україні діє близько 37 тисяч релігійних організацій 55 віросповідних напрямків. Безумовно, таке релігійне різнобарв'я обумовлює проведення виваженої державної політики в духовній сфері з метою консолідації всіх релігійних груп, утвердження суспільно-політичної стабільності, забезпечення конституційних прав», – підкреслив у своєму виступі Президент України. 

Важливим, як зазначалося, є відновлення єдності православ'я, партнерство церкви і держави у справі соціального служіння. 

Відзначаючи 1025-річчя хрещення Київської Русі, Президент України Віктор Янукович у суботу проведе низку двостронніх зустрічей з Главами держав, які прибули на святкові заходи, та візьме участь в Урочистому молебні, що відбудеться у Києві, на Володимирській гірці. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *