Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Реалізація у Надвірнянському районі завдань Президента України В.Ф. Януковича щодо стимулювання підвищення зайнятості населення, створення нових робочих місць

    Центром зайнятості активно реалізується в районі завдання Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення та створення нових робочих місць.

    Центром зайнятості активно реалізується в районі завдання Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення та створення нових робочих місць.
Завдяки соціальним ініціативам Президента України В.Ф.Януковича та реалізації Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство,  конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» за одинадцять місяців  2013 року на місцевому ринку праці відбулися позитивні зміни та стабілізація.
Протягом звітного періоду фахівці установи активно працювали над вирішенням проблем безробіття та збільшенням рівня зайнятості громадян.
Так, за сприянням центру зайнятості працевлаштовано за 11 місяців 2013 року 2047 осіб. Створено 1665 нових робочих місць на ПОУ району.
Центром зайнятості активно використовується така нова форма роботи, як працевлаштування  безробітних на нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат на сплату страхових внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Протягом 11 місяців 2013 року працевлаштовано з компенсацією 44 безробітних.
Завдяки широкій інформаційно – роз’яснювальній роботі, новаціям у законодавстві про зайнятість та подальшим його удосконаленням, у наступному 2014 році центр зайнятості планує  збільшити кількість відшкодувань єдиного внеску за працевлаштування на нові робочі місця безробітних як мінімум на 25%.
Згідно Програми зайнятості населення Надвірнянського району на 2013 – 2017 роки, на 2014 рік планується створити 1154 робочих місць. Враховуючи позитивні тенденції, ефективну роботу органів державної влади та підприємців, дане завдання з високою вірогідністю буде перевиконане.    

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *