Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Свято для малечі

        11 вересня в с. Красна в дошкільному навчальному закладі «Дзвіночок» відкрито дві додаткові групи. Громада з місцевою владою спільними зусиллями відремонтувала колишнє приміщення ФАПу. І відтепер тут навчатимуться понад 40 дошкільнят. Зайшовши в заклад малеча одразу адаптувалась. Зручні ліжечка, комфортні умови та любляче ставлення персоналу. 
         З миру по нитці – саме так проходив ремонт приміщення дошкільного закладу. Будівельними матеріалами забезпечував сільський голова з фінансуванням допомагала районна влада, відділ освіти, а фізичні роботи виконували самі жителі Красної, діти яких відтепер ходитимуть в затишний садочок.
        Голова Надвірнянської районної державної адміністрації Михайло Іваночко зазначив « в першу чергу ми посприяли процесу проходження коштів, які довгий час знаходилися на казначейських рахунках. Ми закупили інвентар домовилися з підприємцями про облаштування майданчиків. Зараз в районі є проблема з переповненням ДНЗ. Робота районної влади вирішити це питання, але перш за все, важливо щоб в державі настав мир».
        Зараз в селі Красна в черзі стоїть понад сто дітей. Завдяки відкриттю додаткових груп проблему з переповненим садком частково знято. Але селяни не думають зупинятись, уже обговорюють як відремонтувати ще одне приміщення, яке вже до речі знайшли, щоб там відкрити ще додаткові групи. Виконуюча обов’язків завідувача ДНЗ «Дзвіночок» Ярослава Лозинська каже:  бажанню батьків, щоб їхні діти ходили в садок немає меж.    
         У день відкриття додаткових груп не обійшлося без подарунків від районної влади, сільського голови, депутатів. А найголовніше, що смакували смаколики маленькі мешканці закладу. Вони вже встигли все оглянути, поцікавитись чи зручні меблі, а головне адаптуватись.  Для села, як кажуть самі ж жителі цей день став справжнім святом.
         На завершення заходу  усіх присутніх благословив о. Іван Бойчук. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *