Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: Для фінансової підтримки внутрішньо переміщених людей, котрі проживають на Прикарпатті, з держбюджету вже спрямовано понад 1 мільярд 200 мільйонів гривень

Соціальна сфера Івано-Франківщини працює у посиленому режимі, адже регіон став прихистком для сотень тисяч людей, котрі постраждали від російських окупантів. Наша область залишається надійним тилом для тимчасово переміщених осіб. З початку війни в області почав діяти координаційний штаб для тимчасово переміщених осіб, діяльність якого спрямована на координацію прийому людей, їх поселення та надання необхідної допомоги. Станом на сьогодні в області прийнято понад 146 500 осіб. Про це йшлося під час засідання Консультативної ради з питань місцевого самоврядування за участю голови обласної військової адміністрації Світлани Онищук.

Зазначалося, що на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб на Прикарпатті зареєстровано 141 014 внутрішньо переміщених людей. Їм виплачується щомісячна фінансова підтримка від держави в розмірі 2000 грн для дорослих  і 3000 грн для дітей та осіб з інвалідністю. На сьогодні таку допомогу з держбюджету отримали більше 80 тисяч людей, котрі прибули до нашої області, на суму 1 млрд 200 млн 983 тис гривень.

На даний момент в області розгорнуто  близько 98,5 тисяч ліжко-місць, з яких 88,5 тисяч зайнято. Івано-Франківщина готова прийняти ще 2685 осіб, для яких вже обладнані ліжко-місця, ще 7209 місць можуть бути розгорнуті за умови проведення поточних та капітальних ремонтів.

Ремонт за кошти міжнародних донорів проводитиметься на 26 об’єктах, де в подальшому прийматимуть внутрішньо переміщених людей.

«Робота щодо соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб, облаштування місць для їх розселення, винайдення можливостей фінансової підтримки установ, які приймають переселенців, продовжується щоденно, – підкреслила Світлана Онищук. – Ми працюємо в посиленому режимі на благо усіх наших людей та Перемоги України».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *