Тренінг: «Права людини. Права людини в Інтернеті»

   

   
В рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» з нагоди відзначення Дня захисту прав людини та Тижня права 11 грудня 2015 року відділом молоді та спорту райдержадміністрації організований та проведений навчальний тренінг: «Права людини. Права людини в Інтернеті».

  
В заході взяли участь: начальник відділу молоді та спорту Христина Богославець, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Наталія Грицюк, начальник сектора молодіжної превенції Надвірнянського відділу поліції Віктор Саюк, спеціаліст І категорії РЦСССДМ Сергій Чумак, соціальний педагог Лоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Наталія Грицюк, викладач Надвірнянського ПТУ Олександра Бонда, викладач Надвірнянського коледжу НТУ Валентина Пилип’юк, голова студентського профкому Надвірнянського коледжу НТУ Тетяна Богославець, практичний психолог Надвірнянського коледжу Ростислав Дзюбак та спеціаліст районного управління юстиції Людмила Туєшин.

На тренінгу розглядались наступні питання: права людини, права людини в Інтернеті, компанія Ради Європи «Рух проти мови ворожнечі», Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Це уже другий подібний захід на теренах району. Минулого тижня в такому заході взяли участь студенти та учні старших класів навчальних закладів району.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *