Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У Надвірній відбувся районний огляд-конкурс драматичних колективів

   

   

Цими днями в Районному Будинку культури відбувся районний огляд-конкурс драматичних колективів, присвячений 202-й річниці від дня народження Т. Шевченка, 160-й річниці від дня народження І. Франка та 25-й річниці Незалежності України.
  

Районний мистецький захід відкрив начальник відділу культури райдержадміністрації Олександр Зварчук, який у своєму виступі відмітив активність  закладів культури у підготовці до зазначеного конкурсу, в якому взяли участь 16 драматичних колективів. Окрім того, конкурс засвідчив велику любов  краян до аматорського драматичного мистецтва, популяризацію та розвиток театрального мистецтва в районі. В ході  конкурсу відкрито нові талановиті імена аматорів сцени.
В репертуар драматичних творів взятих до постановки керівниками колективів  включено  твори Тараса Шевченка «Наймичка», казки Івана Франка, Михайла Старицького «За двома зайцями», Степана Васильченка «На першій гулі», Ольги Кобилянської «У неділю рано зілля копала» та інших. Відрадно те, що  два  драматичні колективи  взяли до постановки місцевий матеріал – патріотичну драму  «Зродились ми з великої хвилини» Надії Попович.

Районне журі визначило переможців огляду –конкурсу:

В номінації «Дорослі колективи»: І місце присудити драматичному колективу Цуцилівського НД, керівник Галина Легка;
ІІ місце присудити драматичним колективам:  Зарічанського  СБК, керівник  Ярослава Вацик;  Саджавського СБК, керівник Уляна Грицюк;
ІІІ місце присудити драматичним колективам: Битківського селищного БК,  керівник Олена Годзюр; Народному аматорському драматичному колективу «Веретено» районного БК, керівник Галина Чуревич; Лісно-Тарновецького СБК, керівник  Оксана Дем’янів.

В номінації «Дитячі  колективи»: І місце присудити дитячому драматичному колективу Зеленського СБК, керівник  Наталія  Осташук.
ІІ місце  присудити дитячому драматичному  колективу Пнівського СБК, керівник Галина Пуканюк.
ІІІ місце  присудити  драматичним колективам , в яких задіяні учасники до 17 років; народному аматорському драматичному колективу Краснянського СБК , керівник Руслана Нагорняк; Пасічнянського сільського клубу,  керівник Параска  Гаврильчук.

У номінаціях відзначити:
За кращу жіночу роль – учасницю драматичного коллективуЦуцилівського СБК Марію Петруняк за роль Гальки у виставі-комедії «Правдою й неправдою» за мотивами українських народних казок та учасницю драматичного колективу Лісно-Тарновицького СБК Софію Гунерську за роль  Проні Прокопівни у виставі Михайла Старицького «За двома зайцями».

За кращу чоловічу роль –  учасника драматичного колективу Саджавського СБК  Миколу Андрійчука за роль батька у виставі Степана Васильченка «На перші гулі».
  
За кращу роль другого плану:

Богдана Максим’юка учасника  драматичного колективу Саджавського СБК за роль  діда Северина у виставі Степана Васильченка «На перші гулі» та Інну Сип’юк –  учасницю драматичного  колективу Зарічанського СБК за роль Катрусі у виставі Надії Попович «Зродились ми з великої хвилини».
За кращу дитячу роль –відзначили Діану Гуцуляк, учасницю дитячого  драматичного колективу Зеленського СБК за роль Лисички у  дитячій виставі «Пригоди в казковому лісі»  за мотивами казки  Івана Франка.
 

 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *