Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У поточному році розпочнеться реалізація близько 800 інвестиційних проектів із розвитку регіонів – Президент

 

 

Реалізація близько 800 інвестиційних проектів із розвитку регіонів розпочнеться найближчим часом, наголосив Президент України Віктор Янукович.

«Щодо розвитку міст, територій, регіонів – ми вже у другому півріччі цього року поступово запускаємо по всій країні близько 800 інвестиційних проектів, які будуть фінансуватися на рівні 50 мільярдів гривень», – сказав Глава держави журналістам у Сумах.

Він висловив сподівання, що завдяки реалізації цих проектів вдасться підвищити рівень вітчизняної економіки.

Президент також зазначив, що у 2014 році кількість таких проектів збільшуватиметься. «Соціальна сфера і створення умов життя людей – це наші пріоритети, і ми їх виконуватимемо», – підкреслив Глава держави

Характеризуючи економічну ситуацію, Віктор Янукович зазначив, що найважчий період уже минув, зокрема спостерігається поступове зростання економіки в окремих галузях, наприклад, у сільському господарстві та сфері послуг, на низькому рівні тримається інфляція.

Президент також нагадав, що, попри непросту економічну ситуацію у світі, в Україні вже третій рік поспіль підвищуються соціальні стандарти. «Не настільки, наскільки хотілося б, але ми кожен рік не менше 10 відсотків збільшуємо і виплати пенсій, і заробітні плати», – сказав Глава держави.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *