У райдержадміністрації відбулася зустріч директора Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України

Директор Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Тарас Лопушанський зустрівся з громадськістю Надвірнянщини, де розповів про діяльність бюро, а також дав відповіді на запитання, що найбільше турбували мешканців та громадських активістів району.
Повноваження львівського центру, що був створений у 2016 році поширюється на сім областей західної України. І нині така структура, що покликана боротись з корупцією у верхах, розповідає про результати своєї роботи. Зокрема, у НАБУ відкрито 650 кримінальних проваджень, 161 особа – підозрювана, понад 250 обвинувачених, 150 справ – скеровані до суду, ними ж винесено 21 вирок. Державі повернуто коштів у суму 5, 7 мільярда гривень.
Сьогодні пошуки і викриття тривають говорять у Львівському тер управлінні НАБУ, але доводити справу до кінця заважає недосконала судова система. Важливо, каже Тарас Лопушанський щоб запрацював антикорупційний суд. Люди хочуть результатів, суспільство очікує вироків.
Західна Україна є ласим шматком для корупційних схем розповідає Тарас Лопушинський. І часто важливу допомогу у викритті цих справ може надати громадськість. Тому, люди мають звертатися до НАБУ та добре знати, як працює ця структура.
Тож, НАБУ закликає до співпраці, але попереджає будь яку інформацію про корупційні дії високо посадовців потрібно підтверджувати фактами і доказами, анонімні звернення громадян не розглядаються. Якщо посадовець розтратив державних коштів на суму близько мільйона гривень, НАБУ розгляне таке звернення.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *