В Івано-Франківську відзначили 75-річчя від дня заснування обласної бібліотеки для дітей

Сьогодні обласна бібліотека для дітей офіційно святкує своє 75-ти річчя. Із ювілеєм закладу бібліотекарів прийшли поздоровити заступник голови обласної державної адміністрації Євген Фербей, голова обласної ради Олександр Сич та міський голова м. Івано-Франківськ Руслан Марцінків.

Від імені голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва Євген Фербей привітав працівників із ювілеєм обласної бібліотеки для дітей, а також із відзначенням Всеукраїнського дня бібліотек.

«Бібліотеки для дітей є першою скарбницею книги, яка зустрічає людину в цьому житті. Дитяча бібліотека – це невід’ємна частина  освітнього процесу в житті кожної дитини. Біліотекарі зберігають, примножують величезне багатство знань та допомагаєють кожній дитині одночасно поринути в історичні минуле та заглянути в далеке майбутнє. Своєю роботою вони формують особистості», – сказав Євген Фербей.

Посадовець подякував бібліотекарям за їх наполегливу, щоденну та відповідальну працю, вірність обраному фаху, любов до книги і шанобливе ставлення до читачів. Також побажав колективу обласної бібліотеки для дітей міцного здоров’я, добробуту та віри у майбутнє України.

Олександр Сич передав привітання від Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, а також зазначив: «У нинішній час все більшої популярності набувають нові інформаційні технології. Однак книга залишиться джерелом знань. Я вірю в бібліотеку та переконаний, що незважаючи на всі сучасні інформаційні технології, вона буде завжди затребувана. Бажаю, щоб сьогодні, у це величне свято Віри, Надії і Любові та їх матінки Софії, Ви не втрачали любов і до своєї професії та віру і надію на те, що бібліотека завжди буде затребуваною й повною дитячого сміху».

Працівники обласної бібліотеки для дітей отримали грамоти, квіти, приємні подарунки, почули багато теплих слів, подяк за свою роботу та організацію цікавих культурно-просвітницьких проектів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *