Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Надвірнянському районі виконуються завдання Президента України у сфері торгівлі.

        Протягом останніх років в районі відбувається підвищення рівня побутового обслуговування громадян.  За 2012 -2013 роках рік у сфері торгівлі району відбулися позитивні зміни. Відкрито цілий ряд нових магазинів, що відповідають вимогам сьогодення щодо архітектурно-планувального рішення, оформлення інтер’єрів торгових залів, оснащення торгово-технологічним обладнанням, асортименту товарів – передбачені всі зручності для населення: парковки, пандуси, сміттєві урни, лавочки, пішохідні доріжки тощо.
         Нові об’єкти торгівлі відрізняються витриманими в сучасному стилі фасадами, благоустроєм прилеглих територій. Зокрема, тільки в районному центрі: новозбудований Торговий комплекс на майдані Шевченка, Торговий центр "Полярис".
          В селищі Делятин відкрито гуртову склад-крамницю по торгівлі крупами, кормами та іншими продуктами харчування; наявні темпи розвитку і ресторанного господарства, зокрема в селищі Ланчин відкрито бар "Хеннесі", в с.Цуцилів відкрито колибу-мотель "Дух Карпат", в м.Надвірна: Піцерія "PizzaVirtuozo", кав'ярня "Delta", кафе "Фаст-фуд", будівельний магазин Стиль".
У 2013 році у м.Надвірна  корпорацією "Смарагд Прикарпаття" відкрито сучасний  будівельний супермаркет.  Також відкрито сучасні  продовольчі магазини  "Родинний" та
"Пікант" у м. Надвірна.
Районним споживчим товариством  проведено реконструкцію  Універмагу, де додатково облаштовано торгівельні павільйони.
На виконання програми розвитку внутрішньої торгівлі  в районі забезпечено ріст обсягу роздрібного товарообороту підприємствами роздрібної торгівлі: у 2010 р. –  на 113,9%; 2011 р. –134,7 %; 2012 р. – 113,1%.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *