Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В ОБЛАСТІ ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ СПОРТИВНОГО 2016 РОКУ

 


 

В обласній філармонії відбулася урочиста церемонія нагородження кращих спортсменів та тренерів, федерацій із різних видів спорту, міст і районів, СДЮШОР, ДЮСШ за підсумками 2016 року, організатором якої стало управління спорту облдержадміністрації. 

Привітати учасників та відзначити їхні досягнення у галузі фізичної культури прийшли голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук, голова обласн ої ради Олександр Сич, ветерани спорту, близькі та друзі нагороджених.
Відбулася церемонія нагородження у декількох номінаціях, зокрема, у олімпійських та неолімпійських видах спорту, видах спорту, які входять до програми Паралімпійських та Дефлімпійських ігор. Відзнаки вручили тренерам кращих спортсменів, відзначили дитячо-юнацькі спортивні школи, кращі міста обласного значення та кращі райони. Не оминули увагою і обласні федерації олімпійських та неолімпійських видів спорту.
Варто зазначити, що Надвірнянський район уже декілька років підряд займає перше місце за підсумками в спорті вищих досягнень.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *