В області завершується комплексна модернізація та осучаснення дев’яти приймальних відділень опорних лікарень, – Світлана Онищук

На Прикарпатті у рамках проєкту «EMERGENCY 2020» та Національної програми «Велике будівництво» у дев’яти опорних лікарнях реалізовуються проєкти з модернізації приймальних відділень. Про проведення цих робіт та готовність приймальних відділень лікарень йшлося під час наради,яку провела голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

«Завдяки соціально спрямованим програмам та проєктам Президента України Володимира Зеленського жителі області мають змогу отримувати якісні медичні послуги, а лікарі та медсестри – працювати у сучасних і комфортних умовах», – зазначила Світлана Онищук.

Зауважувалося, що на проведення будівельних робіт у приймальних відділеннях опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах з державного бюджету у 2020 році виділено та профінансовано 72 млн грн за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів з реконструкції, капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах. Частину коштів виділяють для цих робіт місцеві ради.

Завершено будівельні роботи на всіх дев’яти приймальних відділеннях опорних закладів охорони здоров’я області, зокрема, на чотирьох будівельних об’єктах – у 2020 році (у містах Косові, Надвірній, Калуші та обласній клінічній лікарні) та на п’яти – будівельні роботи завершено у 2021 році (у містах Бурштин, Городенці, Долині, Коломиї, ЦМКЛ у Івано-Франківську).

У контексті розгляду цього питання обговорено ситуацію щодо надання дозвільних документів, експертних висновків на додаткові роботи та фінансові зобов’язання із місцевих бюджетів.

Світлана Онищук доручила керівникам відповідних департаментів здійснити поїздку у Долину та Городенку для вивчення ситуації та практичної допомоги щодо вчасного введення об’єктів у експлуатації,зокрема, й отримання відповідних ліцензій.

Принагідно зазначимо, що на сьогодні у приймальних віддаленнях опорних лікарень введено в експлуатацію: 6 комп’ютерних томографів (із 7-ми отриманих); 6 рентгенапаратів (із 8-ми отриманих); 13 УЗД апаратів (із 13-ти отриманих).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *