В облдержадміністрації підбили підсумки військово-облікової роботи

На нараді в облдержадміністрації підбили підсумки перевірки комісією оперативного командування «Захід» стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних у Івано-Франківській області.

Впродовж тижня комісія, відповідно до вимог Порядку організації та ведення військового обліку військовозобов’язаних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 № 921 (зі змінами), перевіряла ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних підприємствами, установами та організаціями на території трьох районів області.

На підставі аналізу реального стану військового обліку і бронювання зроблено висновок, що система військового обліку в області функціонує.

Під час перевірки вдосконалювалася взаємодія підприємств, установ та організацій з державними адміністраціями і територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки з питань військово-облікової роботи.

Акцентуючи увагу на наданні практичної допомоги посадовим особам, відповідальним за цю ділянку роботи, члени комісії на жаль виявили окремі слабкі місця і недоліки. Зокрема, порушувалося питання щодо гідної оплати праці зазначених посадових осіб та покращення матеріально-технічного забезпечення їх робочих місць.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *