Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Вчительству Вкраїнському хвала!

        Привітання та бурхливі оплески на адресу вчителів лунали у середу 01 жовтня, в актовій залі Палацу культури Надвірнянського коледжу. Відзначати професійне свято зібрались працівники навчальних закладів Надвірнянського району. Розпочалися урочистості Державним Гімном України. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять Небесної сотні та вояків, які загинули у зоні АТО.

        Привітати освітян прийшли голова районної державної адміністрації Михайло Іваночко, голова районної ради Василь Попович, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Ігор Писклинець, міський голова Зіновій Андрійович. Урочистості розпочав начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Винник, який побажав колегам витривалості та терпіння в нелегкий час. Протягом розважальної програми запальними танцями, ліричними піснями та просто теплими словами педагогів вітали учні і колеги. 
       «Ваш труд не можна оцінювати звичайними мірками, його можна порівняти з працею наших батьків, які все життя дбають про своїх дітей, так і Ви вкладаєте всю душу в своїх вихованців – учнів. Особливо плоди Вашого виховання проявилися в теперішніх революційних подіях. Ваші учні 30 листопада вийшли на майдан Незалежності, адже Ви їх навчили любити свою Батьківщину – це ваша заслуга. Бажаю Вам працювати на користь нашої громади та на користь нашої неньки України» – зазначив голова районної державної адміністрації Михайло Іваночко.  

        Кращих педагогів району відзначили грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *