Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Вечір-посвята

 Черговим бібліовіночком у вінок Кобзареві до його 200-літнього ювілею став вечір-посвята «Ми тебе не забудем, Тарасе», ініційований центральною районною бібліотекою та проведений в приміщенні міської бібліотеки для юнацтва 4 лютого.  Присутні переглянули відеофільм «Обличчя української історії. Тарас Шевченко». Завідувач краєзнавчого відділу ЦРБ Раїса Грушецька виступила з інформ-дайджестом «Вшанування пам»яті Т. Г. Шевченка на Прикарпатті».Відзначила, що хоч Т. Шевченко ніколи не був в нашох краях, та користується серед прикарпатців великою шаною і любов»ю, про що свідчить кількість пам»ятників – 170 – встановлених на його честь. В Надвірнянському районі є 12 пам»ятників Кобзареві, про які продемонстровано слайд-шоу. На вечорі звучала поезія Т. Шевченка, зокрема Галина Чуревич прочитала поему «Утоплена». На слова Кобзаря написано чимало пісень. Дві з них («Зоре моя вечірняя», «По діброві вітер виє») прозвучали в чудовому виконанні бандуриста 

040Віктора Чудновського. Апофеозом заходу стала інсценізація поеми «Наймичка» у виконанні учасників художньої самодіяльності Гаврилівського будинку культури під орудою Лесі Гайдаш. Приємно, що працівники Гаврилівської бібліотеки-філії плідно співпрацюють з будинком культури, одну з ролей зіграла бібліотекар Марія Мельник.

Бібліотеки району проводять чимало заходів, присвячених 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка, віддаючи шану великому українцю, поету, Пророку нашої нації.

052 043 002 019 029 031 032 036 050

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *