VІ сесія Надвірнянської районної ради

23 лютого відбулася VI сесія районної ради. У роботі сесії взяли участь голова РДА Володимир Пасько, заступник голови РДА Леся Свідрак. Депутати затвердили порядок денний сесії, до якої включили 26 проектів рішень.
Про звіт районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2020 рік депутатам представила заступник голови районної державної адміністрації Леся Свідрак. Окрім цього, поінформувала депутатів про звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету за 2020 рік. Заслухали інформацію про виконання районних цільових Програм, затверджених районною радою.
Серед ключових питань порядку денного – прийняття рішень, які мають фінансове навантаження. Зокрема, депутати внесли зміни до районного бюджету на 2021рік.

В ході сесійного засідання районні обранці схвалили районну цільову Програму сприяння розвитку громадянського суспільства у Надвірнянському районі на 2021-2022 роки, комплексну цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту в Надвірнянському районі на 2021-2025 роки”, комплексну програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки у Надвірнянському районі на період 2021-2025 років, комплексну програму інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції, забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян на території Надвірнянського району на 2021 рік.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *