Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулась нарада щодо проведення підсумків роботи району за 2013 рік та перспективи діяльності у 2014 році

 08 січня 2013 року голова  районної державної адміністрації Юрій Касіянчук провів нараду з начальниками структурних підрозділів РДА, керівниками служб та підприємств району щодо проведення  підсумків роботи району за 2013 рік та перспективи діяльності у 2014 році.
     

      Обговорюючи здобутки та недоліки в роботі, голова РДА підкреслив: «Всю свою діяльність  ми повинні скерувати на виконання завдань та доручень Президента України. В першу чергу на те, щоб покращувати добробут жителів району, створювати найсприятливіші умови для життя громади, соціального захисту пільгових категорій. Ми повинні працювати так, щоб менше клопотів виникало у громадян. Необхідно врахувати помилки минулого року та не зупинятися на досягнутому, а піднімати рівень роботи».
    За підсумками наради дано доручення керівникам відділів та управлінь РДА та службам району детально проаналізувати стан показників соціально- економічного розвитку, вивчити причини виникнення негативних тенденцій розвитку та розробити заходи для покращення стану справ у 2014 році за підсумками 2013 року. Також присутніх з Різдвом Христовим привітав дитячий Вертеп.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *