Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулася комісія щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців

  

  
З метою удосконалення механізму забезпечення житлом сімей учасників АТО, Кабінетом Міністрів України 19.10.2016 прийнято постанову № 719 “Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов”. Зазначеним рішенням Уряду надано право сім’ям інвалідів війни та загиблих війсь
ковослужбовців з числа учасників АТО обрати найбільш прийнятне для них житло та придбати його за рахунок коштів грошової компенсації, наданої відповідно до Житлового кодексу.
15 листопада під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука за участю голови районної ради Івана Гурмака відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.
Члени комісії розглянули заяву матері загиблого військовослужбовця, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції, Гаркавенко Ганни Степанівни. 
За інформацією управління соціального захисту населення РДА Ганні Гаркавенко надано статус «член сім’ї загиблих ветеранів війни» та з серпня 2016 року перебуває на квартирному обліку Делятинської селищної ради, власного житла немає. 
За підсумками засідання комісія вирішила надати грошову компенсацію на придбання житла матері загиблого героя Гаркавенко Ганні Степанівні.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *