Відбулася селекторна нарада з керівниками регіонів та міст

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля сьогодні відбулася селекторна нарада представників Уряду з очільниками міст та головами обласних державних адміністрацій, де обговорювалися питання реалізації адаптивного карантину та впровадження карантинних обмежень.

Під час наради було порушено питання можливої зміни карантинних обмежень, які стосуються транспорту та роботи об’єктів критичної інфраструктури.

У нараді взяли участь міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов, міністр охорони здоров’я Максим Степанов та інші представники Уряду.

Сторони обговорили важливість дотримання карантинних заходів задля збереження здоров’я та життя громадян, а також погодились щодо необхідності налагодження діалогу з органами влади на місцях, щоб ефективно впроваджувати протиепідеміологічні заходи.

Також обговорювалось питання можливої зміни карантинних обмежень у «червоній» зоні.

Олег Немчінов та Максим Степанов наголосили, що такі наради з представниками регіонів потрібні, щоб почути про проблеми на місцях та відповідно до викликів узгоджувати регіональну та урядову політики.

Представники Уряду також наголосили на необхідності чіткої політики контролю за виконанням карантинних обмежень.

Додамо, що у режимі онлайн  у нараді взяли участь голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів, його заступники, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків та  керівники окремих структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *