Відбулося засідання обласної комісії із надання фінансової підтримки розвитку галузей виноградарства, садівництва і хмелярства у 2020 році

У департаменті агропромислового розвитку обласної державної адміністрації відбулося засідання обласної комісії.

Під час наради опрацьовано подані пакети документів від суб’єктів господарювання – юридичних осіб, незалежно від організаційно-правової форми та власності і фізичних осіб – підприємців, які здійснюють діяльність у галузі садівництва та ягідництва для отримання на безповоротній основі бюджетних коштів шляхом часткового відшкодування вартості за придбаний садивний матеріал плодово-ягідних культур (після закладення насаджень) у розмірі до 80 відсотків вартості (без урахування податку на додану вартість) та проведені роботи із встановлення систем краплинного зрошення та придбання матеріалів, необхідних для проведення таких робіт, у розмірі до 30 відсотків вартості (без урахування податку на додану вартість) (після повного завершення монтажних робіт).

За результатами засідання обласної комісії, на основі висновків, підготовлено та подано до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України зведені відомості.

Цьогоріч на отримання державної підтримки претендують вісім господарств з Городенківського, Долинського, Рогатинського, Рожнятівського, Тисменицького районів. Садівникам області частково компенсують вартість садивного матеріалу та проведених робіт із встановлення систем краплинного зрошення у сумі понад 7 млн. грн.

Крім того, ще одне новостворене господарство з Тлумацького району подало документи до Мінекономіки на часткове відшкодування за встановлення лінії з переробки плодів і ягід.

Слід зазначити, що найбільше садів та ягідників у цьому році закладено в Долинському та Тисменицькому районах.

Державна підтримка сприяє розвитку садівництва і ягідництва та створенню нових робочих місць в сільській місцевості.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *