Відбувся круглий стіл «Конституція України – основний закон держави і суспільства»

«Конституція – основний закон громадянського суспільства і держави» – круглий стіл під такою назвою відбувся у Надвірнянській міській раді. Захід приурочили 23-ій річниці з часу проголошення Конституції України та Дню відновлення Акту відновлення Української держави.
Участь у засіданні круглого столу взяли голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, представники Надвірнянського районного об’єднання «Просвіта» та історики району.

Формат роботи засідання круглого столу було побудовано таким чином, що один з учасників під час виступу спонукав всіх інших на дискусію. Завдяки цьому присутні висловлювали особисту точку зору щодо деяких реформ в Україні, які так чи інакше торкаються питання внесення змін до Конституції України.

В рамках роботи круглого столу голова районного об’єднання «Просвіта» Богдан Березицький вручив подяки за підтримку районного об’єднання «Просвіта» щодо здійснення ним просвітницької роботи, спрямованої на утвердження української державності Олександру Кенізу, Івану Гурмаку, Богдану Зеленчуку, Зіновію Андрійовичу та Надії Головінській. Також спільними грамотами РДА та райради відзначено просвітян Віктора Чудновського, Галину Чуревич, Романа Садрука, Марію Ткачук та Ліліану Кочержук.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *