Відкриття пам’ятника великому генію, пророку Т. Г. Шевченку
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/08/%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D1%82%D1%8F-%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D1%8F%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%BD%D0%B0-040.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/08/%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D1%82%D1%8F-%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D1%8F%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%BD%D0%B0-040.jpg)
24 серпня в селі Камінне відкрито і освячено пам'ятник генію, пророку, Великому Українцеві. Очолив всю організаційну роботу сільський голова Андрій Федорович, а громада села його підтримала. Автор пам'ятника – відомий скульптор лауреат Шевченківської премії Василь Вільшук.Освятив пам'ятник парох села о.Василь. У церемонії відкриття пам’ятника взяли участь начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак, голова райдержадміністрації Михайло Іваночко, голова районної ради Василь Попович, громадськість села та району.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/08/%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D1%82%D1%8F-%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D1%8F%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%BD%D0%B0-0351.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/08/%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D1%82%D1%8F-%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D1%8F%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%BD%D0%B0-043.jpg)
– У цей буремний час для України ми зібралися разом здійснити важливу місію – вшанувати Генія, Пророка нації Шевченка.Для кожної країни були знакові події, які зміцнювали розуміння того, що треба бути одним народом, одним цілим, щоб бути сильними і відстояти свою незалежність. Доля наша непроста. Боротьба за єдину демократичну соборну Україну ще попереду. Саме в ці дні відбувається становлення нашої нації, зазначив головарайонної державної адміністрації Михайло Іваночко.
З нагоди 23-ї річниці Незалежності України та відкриття пам’ятника Великому Кобзареві мешканців Камінне, які зробили вагомий внесок в таку благородну справу, нагородили почесними грамотами.
Після урочистої частини в сільському будинку культури відбувся святковий концерт за участю народного аматорського хору«Первоцвіт» НД с. Микитинці (кер. заслужений працівник культури України Ганна Карась). У виконанні творчого колективу звучали патріотичні пісні, пісні про Україну, ліричні та українські народні пісні: « Україно», «Молитва до Богородиці», «Реве та стогне Дніпр широкий» та інші.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/08/%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D1%82%D1%8F-%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D1%8F%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%BD%D0%B0-019.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/08/%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D1%82%D1%8F-%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D1%8F%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%BD%D0%B0-054.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/08/%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D1%82%D1%8F-%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D1%8F%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%BD%D0%B0-008.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/08/%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D1%82%D1%8F-%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D1%8F%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%BD%D0%B0-040.jpg)
24 серпня в селі Камінне відкрито і освячено пам'ятник генію, пророку, Великому Українцеві. Очолив всю організаційну роботу сільський голова Андрій Федорович, а громада села його підтримала. Автор пам'ятника – відомий скульптор лауреат Шевченківської премії Василь Вільшук.Освятив пам'ятник парох села о.Василь. У церемонії відкриття пам’ятника взяли участь начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак, голова райдержадміністрації Михайло Іваночко, голова районної ради Василь Попович, громадськість села та району.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/08/%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D1%82%D1%8F-%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D1%8F%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%BD%D0%B0-0351.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/08/%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D1%82%D1%8F-%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D1%8F%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%BD%D0%B0-043.jpg)
Після урочистої частини в сільському будинку культури відбувся святковий концерт за участю народного аматорського хору«Первоцвіт» НД с. Микитинці (кер. заслужений працівник культури України Ганна Карась). У виконанні творчого колективу звучали патріотичні пісні, пісні про Україну, ліричні та українські народні пісні: « Україно», «Молитва до Богородиці», «Реве та стогне Дніпр широкий» та інші.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/08/%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D1%82%D1%8F-%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D1%8F%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%BD%D0%B0-019.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/08/%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D1%82%D1%8F-%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D1%8F%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%BD%D0%B0-054.jpg)
0 Коментарі