Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відновлено сертифікацію насіння та садивного матеріалу

Міністерством аграрної політики та продовольства України проведено чергову селекторну нараду з питань початку роботи державного підприємства «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» та їх лабораторій із сертифікації насіння в областях.

У селекторній нараді взяли участь в.о. директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Андріїшин та керівники обласних служб системи агропромислового комплексу.

На сьогодні постановою Кабінету міністрів України затверджено Порядок проведення та визначено механізм проведення сертифікації насіння та садивного матеріалу органами з оцінки відповідності і агрономами-інспекторами. Затверджені форми заяв для проведення сертифікації та форми сертифікатів, що дозволить здійснювати свою діяльністьу правовому полі регіональним лабораторіям державного підприємства «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції».

Це забезпечить проведення комплексу заходів, спрямованих на визначення якостей насіння і садивного матеріалу з видачею відповідних сертифікатів, що сприятиме виробництву та експорту високоякісного насіння.

Перший заступник міністра Мінагрополітики України М.Мартинюк дав доручення розпочати роботу регіональним лабораторіям ДП «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» із відбору зразків насіння та садивного матеріалу для визначення їх посівних якостей.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *